"Білка" запрошує на свято
Все про організацію дитячих свят

В дитинстві ми так очікуємо свого дня народження, так хочемо, аби воно було веселим,  чарівним та навіть казковим! Для того, щоб у Ваших діток були саме такі спогади, «Білка» запрошує до себе на святкування!

ОСОБЛИВІСТЬ. Наші страви та солодощі зроблять Ваш бенкет незабутньо смачним! Яскрава і весела подача страв точно сподобається маленьким гостям. Ви можете обрати будь-яку тематику свята, а ми підлаштуємо під неї святкове меню та декор страв. Зону ж святкування огороджуємо, щоб ніщо та ніхто не відволікав діток від забави. Мінімальна сума замовлення – 150 грн з дитини та 250 грн з дорослого.

РОЗВАГИ. Щоби урізноманітнити та зацікавити діток, ми пропонуємо скористатися нашою додатковою послугою з проведення майстер-класів для діток:

  • приготування пряників – від 150 грн за дитину (від 2-х рочків);
  • приготування капкейків – від 150 грн за дитину (від 5-6 рочків);
  • художні аплікації  – від 150 грн за дитину (від 2 до 3 рочків);
  • приготування італійської пасти – від 200 грн за дитину (від 8 років).

ФОТОЗЙОМКА. Дитячі свята – це завжди емоційно та весело, а тому у Вас є можливість замовити фотосесію на пам’ять. «БІЛКА» співпрацює із чарівним фотографом  – Христиною МОЯ, яка створює прекрасні атмосферні фото.

ДЕКОРАЦІЇ. Додатково Ви можете замовити ще й послугу декоратора – Христину Зозулю, яка відтворить для діток їх улюблену казку чи мультфільм в стилістиці свята. Фотозона, декор приміщення та столу – ось ті дрібниці, які увійдуть у приємні спогади.

«Білка» любить, коли її гості цілком задоволені святом, тому просимо узгоджувати всі подробиці та задавати питання!
Телефонуйте: (097) 947 20 70, надіслайте листи: bilkalviv@gmail.com або ж пишіть нам в соцмережах: Фейсбук, Інстаграм.

День Народження у "БІЛКА" - як це було))